Szmakosy Psa i kota. Najlepsze karmy dla psów i kotów.

0,00 zł

O nas

Jak poznać dobrą karmę ?

Wybranie dobrej karmy dla naszego pupila może być nie lada wyzwaniem. Na szczęście są specjaliści, którzy służą w tym zakresie profesjonalną pomocą.

Przez wiele lat trwaliśmy w przekonaniu, iż aby dobrze odżywić naszego czworonożnego przyjaciela, wystarczy podać mu domowy posiłek. Nie jest to jednak dobry pomysł, ponieważ może się okazać, że w posiłkach będzie za mało białka, za dużo tłuszczu i węglowodanów, dieta będzie zbyt uboga w niezbędne witaminy. Wtedy niezbędna będzie suplementacja, która generuje dodatkowe koszty i wymaga regularnego stosowania.

Naprzeciw tym troskom wychodzą producenci karm suchych, oferując naszym podopiecznym dietę w pełni zbilansowaną. Najważniejszym kryterium wyboru powinien być skład karmy, odpowiednie proporcje dobrej jakości mięsa, warzyw, witamin i dodatków, czyli odpowiedni bilans białka, węglowodanów i tłuszczów, zależny od wielkości i stanu zdrowia naszego zwierzęcia.

Na naszych stronach prezentujemy Państwu tylko wyselekcjonowane produkty, poparte wieloletnim doświadczeniem lekarzy weterynarii. Znajdą Państwo u nas zarówno karmy bytowe, jak i lecznicze, o różnych źródłach białka (mięso z kurczaka, królika, ryby, jagnięcina, mięso wieprzowe).

Producenci, z którymi współpracujemy:

Bandeau Haut.png

Jest największym szwajcarskim producentem suchej karmy dla zwierząt domowych. Jako nowoczesne szwajcarskie przedsiębiorstwo oferuje dużą elastyczność, innowacje i bliskość klientów.

Od ponad 30 lat dostarczają klientom wysokiej jakości żywność opracowaną przez weterynarzy i inżynierów. Dzięki wszechstronnym i zautomatyzowanym zakładom produkują zarówno ekstrudowane krokiety dla psów i kotów, jak i granulat tłoczony na zimno dla innych zwierząt.

Dlaczego Swiss Pet Solution:

  • Produkcja szwajcarska

  • Ponad 30 lat doświadczenia w żywieniu zwierząt

  • Doświadczony zespół lekarzy weterynarii i handlowców

  • Najwyższa jakośćKennels' Favourite

Holenderska firma Prof Pet Corporation jest właścicielem marki karm super premium dla psów Kennels' Favourite, a także dietetycznych karm PRO-VET dla kotów i psów ze specjalnymi potrzebami oraz marki karm dla kotów KIS-KIS. Wszystkie produkty Prof Pet Corporation powstały na bazie wiedzy i doświadczenia najlepszych holenderskich specjalistów dietetyki weterynaryjnej, żywienia zwierząt oraz technologów produkcji karm. Jakość produktów Prof Pet Corporation spełnia wymagania następujących międzynarodowych organizacji:

  • AAFCO (Stowarzyszenie Amerykańskich Kontrolerów Żywności)

  • NRC (Państwowy Komitet Badań Naukowych)

  • FEDIAF (Europejska Federacja Przemysłu żywieniowego Zwierząt Domowych

Picart Petcare

Hiszpańska marka Picart, dostarcza wszystkie produkty opracowywane przez lekarzy weterynarii z bogatym doświadczeniem zawodowym. Ponadto wymagają od dostawców składników najwyższej jakości, współpracując tylko z tymi dostawcami, którzy mogą zaoferować najwyższe standardy .

Nie jesteśmy tylko miłośnikami zwierząt, ponadto psy i koty to nasi najlepsi przyjaciele. Dzielimy się z nimi wszystkim. Z tego powodu chcemy dla nich jak najlepiej, a najlepszym sposobem na to jest dbanie o zdrowie i dobre samopoczucie poprzez dietę .

Tam Can Petfood

Hiszpańska firma Tamcanpetfood powstała w 1982 roku jako producent premiksów witaminowo-mineralnych do pasz, stając się w krótkim czasie punktem odniesienia na swoim rynku dzięki wysokiej jakości produktów i wysokiemu poziomowi obsługi klientów.

Następnie powstał dział Petfood, w którym powstała fabryka karmy dla zwierząt z najnowocześniejszą technologią wytłaczania. Technologia ta, w połączeniu z wykorzystaniem najlepszych surowców w naszych recepturach, dała początek jednemu z najwyższej jakości produktów na rynku, satysfakcjonującym zarówno zwierzęta, które karmimy, jak i ich właścicieli, dzięki czemu jesteśmy obecni w większość rynku hiszpańskiego, a także w wielu innych krajach.

Tamcanpetfood zorientowany jest na zapewnienie jakości i obsługi klienta, dlatego wdrożyliśmy normy jakości i ochrony środowiska ISO 9001 i ISO 1400.

Delimill

Nasza filozofia: Autentyczność dzięki naturze!

Produkty spod znaku Delimill powstają z myślą o zaspokojeniu potrzeb pokarmowych psów na każdym etapie jego rozwoju, z uwzględnieniem indywidualnych wymagań zwierzęcia, w odniesieniu do jego wagi, wieku, stylu życia oraz osobniczych preferencji. Receptury tworzone są zgodnie z najbardziej zaawansowaną wiedzą z zakresu weterynarii i zootechniki.

Sklep zoologiczny szmakosypsaikota.pl oferuje akcesoria dla psów w tym karmy mokre dla psów oraz karmy mokre dla kotów. Wysokiej jakości artykuły zoologiczne oferowane w naszym sklepie to produkty przebadane i bogate w mikroelementy. Sprzedajemy karmy dla psów, ekologiczne karmy dla kotów oraz różnego rodzaju gryzaki dla psów. Jeżeli chcesz kupić dla swojego pupila smaczki dla psów w tym produkowane z wołowiny przysmaki dla psów, to dobrze trafiłeś, nasz sklep sprosta twoim wymaganiom, w ofercie dostępne są również zabawki i akcesoria dla kotów. Jako nowość wprowadziliśmy karmy dla psów z dostawą do klienta. Nasza usługa z zakresu karmy dostawa do domu cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zapraszamy do zakupów i kontaktu z naszymi konsultantami.